| Modell | Unisex |
| Material | Läder och PU |
| Tvättråd | Tvätta för hand |
| Bruttovikt | 0.165 kg |
| Nettovikt | 0.155 kg |
| Netto förpackningsvikt | 15.5 kg |
| Bruttovolym | 0.0036 m³ |
| Nettovolym | 0.0032 m³ |
| Förpackningsvolym | 0.04218 m³ |
| Bruttovikt förpackning | 16.5 kg |
| Förpackning | 100 PCS |
| Ursprungsland | CN |
| Förpackning | 1 |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. |
| Specifikation | Antal |
|---|---|
| Lagersaldo | 826 st |
Flätat läderbälte med stretch. Enkelt att justera så att det passar runt midjan. Metallspänne framtill.
Produktfärg: Svart
Saknar produkten märkningsalternativ men du vill ha den märkt, vänligen kontakta oss. Logotyp eller bild som du vill märka din produkt med bifogar du i det sista steget i din förfrågan.
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |