| Modell | Dam |
| Material | 100% spun dyed polyester och foder i 100% polyester, med reflekterande beläggning. |
| Tvättråd | Mild maskintvätt 40 grader, Tvätta ut och in, Tvätta separat, Torktumla ej, Stryk ej, Stäng alla kedjor innan tvätt, Använd inte mjukgörande medel |
| Bruttovikt | 0.462 kg |
| Nettovikt | 0.4158 kg |
| Netto förpackningsvikt | 6.237 kg |
| Bruttovolym | 0.00396 m³ |
| Nettovolym | 0.0036 m³ |
| Förpackningsvolym | 0.00598 m³ |
| Bruttovikt förpackning | 6.93 kg |
| Förpackning | 15 PCS |
| Ursprungsland | CN |
| Förpackning | 1 |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Specifikation | Antal |
|---|---|
| Lagersaldo | 171 st |
| Lagersaldo | 329 st |
| Lagersaldo | 553 st |
| Lagersaldo | 138 st |
| Lagersaldo | 183 st |
| Lagersaldo | 115 st |
En lättvadderad jacka med fast huva i modern design med stora reflekterande detaljer på färg 949. Vattentäta dragkedjor på två huvudfickor samt två sidfickor. Du finner även en smart hörlurslösning och en avtagbar nacketikett för att enkelt kunna addera egen avsändare.
| Antal | 1 | 50 | 100 |
|---|---|---|---|
| Pris/st | 629,00 | 619,00 | 609,00 |
Saknar produkten märkningsalternativ men du vill ha den märkt, vänligen kontakta oss. Logotyp eller bild som du vill märka din produkt med bifogar du i det sista steget i din förfrågan.
| Storlekar | Antal |
|---|---|
| XS | |
| S | |
| M | |
| L | |
| XL | |
| XXL |
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |