| Minsta antal vid order | Produkten kan beställas i färre antal men en avgift kan då tillkomma |
| Modell | Male |
| Ursprungsland | BANGLADESH |
| Material | Piké stickad av 100% BCI Bomull, 180 g/m2 |
| Förpackning | 50st |
| Bruttovikt | 10kg |
| Vikt | 9.5kg |
| Förpackning | 38x53x29cm |
| GTIN / EAN | 8713159361367 |
| GPSR-Information | PF Concept International Coöperatief U.A. 2371 DX Roelofarendsveen The Netherlands PF Concept UK Neptune House Sycamore Trading Est Squires Gate La Blackpool FY4 3RL United Kingdom E-post: http://www.pfconcept.com/contact/ |
| Certifikat | BSCI |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Specifikation | Antal |
|---|---|
| XS | 218 |
| S | 656 |
| M | 1826 |
| L | 2281 |
| XL | 863 |
| XXL | 527 |
| 3XL | 217 |
| 4XL | 97 |
| 5XL | 1 |
Piké med ribbstickad krage. Knappslå med två knappar. Dubbelsömsdetaljer. Ton-i-ton knappar. Kontrastfärgat nackband. Möjlighet att märka med logo på insidan. Etikett som kan rivas bort/klippas av för god komfort.
| Antal | 10 | 25 | 50 | 100 |
|---|---|---|---|---|
| Pris/st | 126,00 | 122,00 | 118,00 | 116,00 |
Saknar produkten märkningsalternativ men du vill ha den märkt, vänligen kontakta oss. Logotyp eller bild som du vill märka din produkt med bifogar du i det sista steget i din förfrågan.
| Storlekar | Antal |
|---|---|
| XS | |
| S | |
| M | |
| L | |
| XL | |
| XXL | |
| 3XL | |
| 4XL | |
| 5XL |
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |