| Storlek | 83 x 75 x 0.5 cm |
| Vikt | 340g |
| Tryckyta | 100 x 100 mm |
| Material | 50 % återvunnen och 50 % ekologisk bomull |
| Ursprungsland | BGD |
| Spårbarhet | AWARE Physical |
| Social Compliance | BSCI |
| GPSR-Information | https://wear-iqoniq.com/contact/ product@xdconnects.com |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Specifikation | Antal |
|---|---|
| Nuvarande XXS | 40 |
| Nästa Leverans XXS: 2026-10-22 | 300 |
| Nuvarande XS | 110 |
| Nästa Leverans XS: 2026-05-09 | 200 |
| Nuvarande S | 500 |
| Nästa Leverans S: 2026-05-09 | 650 |
| Nuvarande M | 135 |
| Nästa Leverans M: 2026-05-09 | 1550 |
| Nuvarande L | |
| Nästa Leverans L: 2026-05-09 | 1566 |
| Nuvarande XL | 195 |
| Nästa Leverans XL: 2026-05-09 | 800 |
| Nuvarande XXL | 15 |
| Nästa Leverans XXL: 2026-05-09 | 350 |
| Nuvarande XXXL | 22 |
| Nästa Leverans XXXL: 2026-05-09 | 50 |
| Nuvarande 4XL | 21 |
| Nästa Leverans 4XL: 2026-10-22 | 300 |
| Nuvarande 5XL | 19 |
| Nästa Leverans 5XL: 2026-10-22 | 300 |
Unisex-T-shirt i modern passform tillverkad av 100 % bomull, varav 50 % är återvunnen och 50 % ekologisk, 220 g/m². T-shirten har rund halsringning med 1x1 ribb. Användningen av äkta återvunna och ekologiska tygmaterial och miljöpåverkan garanteras genom användning av AWARE banbrytande fysisk spårning och blockkedjeteknik. Genom att skanna QR-koden får du tillgång till ett dedikerat digitalt pass för produkten. 2 % av intäkterna från varje såld produkt doneras till Water.org. Denna produkt är OEKO-TEX® STANDARD 100 Centexbel-certifierad. På grund av återvunna garns natur kan orenheter och färgvariationer förekomma.
• 100 % bomull; 50 % återvunnen och 50 % ekologisk bomull
• Fullständigt spårbar och blockkedjeverifiering av AWARE?
• Digitalt produktpass och uppgifter om miljöavtryck
• Unisex och 4-säsonger
Till digitalt produktpass »
| Antal | 1 |
|---|---|
| Pris/st | 139,00 |
Saknar produkten märkningsalternativ men du vill ha den märkt, vänligen kontakta oss. Logotyp eller bild som du vill märka din produkt med bifogar du i det sista steget i din förfrågan.
| Storlekar | Antal |
|---|---|
| XXS | |
| XS | |
| S | |
| M | |
| L | |
| XL | |
| XXL | |
| XXXL | |
| 4XL | |
| 5XL |
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |