| Modell | Dam |
| Material | Tyg: 100% återvunnen nylon. Vaddering: 100% polyester Primaloft® Black Eco |
| Tvättråd | Maskintvätt 30 grader, Blekning är inte tillåtet, Torktumla ej, Stryk ej, Ej kemtvätt, Tvätta separat, Hängtorkas |
| Textilvikt | Fabric and lining: 40 g/m², Padding: 100 g/m² |
| Bruttovikt | 0.224 kg |
| Nettovikt | 0.2016 kg |
| Netto förpackningsvikt | 5.4 kg |
| Bruttovolym | 0.00452 m³ |
| Nettovolym | 0.0041 m³ |
| Förpackningsvolym | 0.05157 m³ |
| Bruttovikt förpackning | 6 kg |
| Förpackning | 20 PCS |
| Ursprungsland | CN |
| Förpackning | 1 |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Specifikation | Antal |
|---|---|
| Lagersaldo | 113 st |
| Lagersaldo | 99 st |
| Lagersaldo | 335 st |
| Lagersaldo | 381 st |
| Lagersaldo | 246 st |
| Lagersaldo | 283 st |
Den perfekta västen för hajk när det är lite kyligt ute eller under en skaljacka som ett värmande lager. Ozette är vadderad med det premiummärkta, återvunna materialet Primaloft Black Eco som är lätt men ändå värmande. Yttertyget är vävt i återvunnet nylongarn. Fickor med dragkedjor framtill. Vertikal kviltade sömmar vilket ger en passform som smickrar figuren. Västen är lätt att packa med sig på resan och det ideala lager-på-lager plagget.
| Antal | 1 |
|---|---|
| Pris/st | 655,00 |
Saknar produkten märkningsalternativ men du vill ha den märkt, vänligen kontakta oss. Logotyp eller bild som du vill märka din produkt med bifogar du i det sista steget i din förfrågan.
| Storlekar | Antal |
|---|---|
| XS | |
| S | |
| M | |
| L | |
| XL | |
| XXL |
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |