| Förpackningsmått | 0.345 x 0.350 x 0.280 M |
| Längd | 7.5 cm |
| Bredd | 4.5 cm |
| Grossvikt | 0.019 kg |
| Nettovikt | 0.012 kg |
| Volym | 0.034 M3 |
| Material | Aluminium |
| EAN | 8719941036260 |
| Ursprungsland | CN |
| Ytterkartong (antal) | 500 |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Specifikation | Antal |
|---|---|
| Nuvarande |
Bagagetag i Aluminium med kraftig fästvajer. Skriv dina kontaktuppgifter så kommer väskan förhoppningsvis tillbaka.
Saknar produkten märkningsalternativ men du vill ha den märkt, vänligen kontakta oss. Logotyp eller bild som du vill märka din produkt med bifogar du i det sista steget i din förfrågan.
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |