| Material | Polyester |
| Bredd | 180mm |
| Längd | 240mm |
| Höjd | 90mm |
| Vikt | 250g |
| Ursprungsland | China |
| Social Compliance | Amfori BSCI |
| Product Compliance | https://toppoint.sirv.com/Declaration/LT95170.pdf |
| Farligt gods | Nej |
| Expressleverans | Nej |
| Förpackningsmått | 620mm x 550mm x 320mm |
| GPSR-Information | label in the seam |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Specifikation | Antal |
|---|---|
| Lagersaldo 95170-N0002 | 629 st |
För att hantera den ökande mängden kablar, laddare, minneskort och andra elektroniska föremål som vi tar med oss erbjuder denna elektronikorganisatör en lättnad. Den är vadderad för att skydda känsliga artiklar och de flexibla avdelarna samt fickorna gör det enkelt att packa allt efter behov.
Produktfärg: Svart
| Antal | 10 | 25 | 50 | 100 | 250 | 500 | 1000 | 2500 | 5000 | 10000 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/st | 132,00 | 130,00 | 127,00 | 124,00 | 115,00 | 107,00 | 102,00 | 99,50 | 98,00 | 96,50 |
Saknar produkten märkningsalternativ men du vill ha den märkt, vänligen kontakta oss. Logotyp eller bild som du vill märka din produkt med bifogar du i det sista steget i din förfrågan.
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |