| Material | 300D Polyester/TPE backing samt PU beläggning |
| Storlek | 25x15x9 cm |
| Tvättråd | Tvätta för hand |
| Bruttovikt | 0.09 kg |
| Nettovikt | 0.081 kg |
| Netto förpackningsvikt | 8.1 kg |
| Bruttovolym | 0.0019 m³ |
| Nettovolym | 0.0017 m³ |
| Förpackningsvolym | 0.06768 m³ |
| Bruttovikt förpackning | 9 kg |
| Förpackning | 100 PCS |
| Ursprungsland | CN |
| Förpackning | 1 |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Specifikation | Antal |
|---|---|
| Lagersaldo | 1457 st |
Det perfekta komplementet till ditt bagage är denna snyggt designade necessär. Den är utrustad med ett stort fack med en meshficka samt SBS dragkedja och ett snyggt handtag. Toppen, botten och sidorna har PU-beläggning för extra hållbarhet. Mått & volym: 25x15x9cm - 3L.
Produktfärg: Antracitmelerad
| Antal | 1 | 100 | 300 |
|---|---|---|---|
| Pris/st | 83,00 | 79,00 | 72,00 |
Saknar produkten märkningsalternativ men du vill ha den märkt, vänligen kontakta oss. Logotyp eller bild som du vill märka din produkt med bifogar du i det sista steget i din förfrågan.
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |