| Förpackningsmått | 0.395 x 0.300 x 0.375 M |
| Längd | 18 cm |
| Bredd | 12 cm |
| Grossvikt | 0.083 kg |
| Nettovikt | 0.071 kg |
| Volym | 0.044 M3 |
| Material | PVC |
| EAN | 8719941018518 |
| Ursprungsland | CN |
| Innerkartong (antal) | 50 |
| Ytterkartong (antal) | 100 |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Specifikation | Antal |
|---|---|
| Nuvarande |
Reseset bestående utav uppblåsbar kudde i sammetsaktigt material, ögonmask och öronproppar. Alla delar tillkommer i ett sammetsaktigt fodral. Idealiskt vid långa bil, tåg eller flygresor.
Saknar produkten märkningsalternativ men du vill ha den märkt, vänligen kontakta oss. Logotyp eller bild som du vill märka din produkt med bifogar du i det sista steget i din förfrågan.
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |