| Storlek | 22.7 x 13.9 x 2 cm |
| Vikt | 220g |
| Tryckyta | 90 x 120 mm |
| Material | PU |
| Ursprungsland | CHN |
| Product Compliance | Överensstämmelse med direktiv 2002/61/EC om användning av azofärgämnen, Överensstämmelse med kadmiumdirektivet 91/338/EC, Överensstämmelse med USA:s regler om blyhalter, Överensstämmelse med PAH-halter i REACH och ZEK 01-4-08, Överensstämmelse med direktiv om ftalatinnehåll, Fritt från klorparaffiner med medellång eller kort kolkedja |
| Spårbarhet | RCS Blended |
| Social Compliance | BSCI |
| GPSR-Information | https://www.xdconnects.com/en-gb/contact-us product@xdconnects.com |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Specifikation | Antal |
|---|---|
| Nuvarande | 1669 |
| Nästa Leverans : 2026-06-01 | 1020 |
Lyxig reseplånbok med RFID-skydd för säker förvaring av resedokument som pass, biljetter och pengar. 4 kortfack, en penn-loop samt plats för din mobil. Tillverkad av RCS (Recycled Claim Standard) certifierade återvunna material. RCS certifiering säkerställer en helt certifierad leveranskedja av de återvunna materialen. Tillverkad av RCS certifierad återvunnen PU. Totalt återvunnet innehåll: 21% är baserat på total produktvikt. PVC-fri.
Produktfärg: Svart
| Antal | 1 | 100 | 250 | 500 | 1000 | 1500 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/st | 346,00 | 337,00 | 327,00 | 318,00 | 312,00 | 306,00 |
Saknar produkten märkningsalternativ men du vill ha den märkt, vänligen kontakta oss. Logotyp eller bild som du vill märka din produkt med bifogar du i det sista steget i din förfrågan.
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |