| Förpackningsmått | 0.600 x 0.400 x 0.400 M |
| Längd | 34 cm |
| Bredd | 34 cm |
| Höjd | 37 cm |
| Grossvikt | 0.047 kg |
| Nettovikt | 0.04 kg |
| Volym | 0.096 M3 |
| Material | PET |
| EAN | 8719941033092 |
| Ursprungsland | CN |
| Innerkartong (antal) | 100 |
| Ytterkartong (antal) | 200 |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Specifikation | Antal |
|---|---|
| Nuvarande |
Snuttefilt för spädbarn.
Produktfärg: Vit
Saknar produkten märkningsalternativ men du vill ha den märkt, vänligen kontakta oss. Logotyp eller bild som du vill märka din produkt med bifogar du i det sista steget i din förfrågan.
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |