| Storlek | 9 x 9 x 2,5 cm |
| Material | Trä, Metall |
| Tryckyta | 5 x 2 cm |
| Vikt | 0.049 kg |
| Antal per innerlåda | 50 |
| Antal per ytterlåda | 250 |
| Ursprungsland | CHINA |
| Förpackning | Kartong |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Specifikation | Antal |
|---|---|
| Nuvarande lager | Finns i lager 2225 |
| Inkommande v.32, 2026 | 3000 |
Labyrintspel i trä.
Produktfärg: Beige
Saknar produkten märkningsalternativ men du vill ha den märkt, vänligen kontakta oss. Logotyp eller bild som du vill märka din produkt med bifogar du i det sista steget i din förfrågan.
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |