| Förpackningsmått | 0.490 x 0.270 x 0.390 M |
| Längd | 10 cm |
| Bredd | 2 cm |
| Höjd | 1.5 cm |
| Grossvikt | 0.021 kg |
| Nettovikt | 0.02 kg |
| Volym | 0.052 M3 |
| Material | PS |
| EAN | 8719941013087 |
| Ursprungsland | CN |
| Innerkartong (antal) | 250 |
| Ytterkartong (antal) | 500 |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Specifikation | Antal |
|---|---|
| Nuvarande |
Set med 6 vaxkritor i praktisk transparent pennbehållare.
Produktfärg: Transparent
Saknar produkten märkningsalternativ men du vill ha den märkt, vänligen kontakta oss. Logotyp eller bild som du vill märka din produkt med bifogar du i det sista steget i din förfrågan.
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |