| Förpackningsmått | 0.460 x 0.240 x 0.195 M |
| Längd | 4.5 cm |
| Bredd | 4.5 cm |
| Höjd | 4.5 cm |
| Grossvikt | 0.021 kg |
| Nettovikt | 0.02 kg |
| Volym | 0.022 M3 |
| Material | PU |
| EAN | 8719941019263 |
| Ursprungsland | CN |
| Innerkartong (antal) | 1 |
| Ytterkartong (antal) | 200 |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Specifikation | Antal |
|---|---|
| Nuvarande | 34678 |
| 20260417 | 5000 |
Anti-stress-kudde i kvadrat. PU material.
Saknar produkten märkningsalternativ men du vill ha den märkt, vänligen kontakta oss. Logotyp eller bild som du vill märka din produkt med bifogar du i det sista steget i din förfrågan.
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |