| Material | PU |
| Höjd | 99mm |
| Diameter | 59mm |
| Vikt | 22g |
| Ursprungsland | China |
| Product Compliance | https://toppoint.sirv.com/Declaration/LT90572.pdf |
| Farligt gods | Nej |
| Expressleverans | Nej |
| Förpackningsmått | 580mm x 300mm x 360mm |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Specifikation | Antal |
|---|---|
| Lagersaldo 90572-N0001 | Finns ej i lager |
| Inkommande lager 2026-07-01T00:00:00+02:00 | 10000 st |
Pressa bort stressen med denna lampformade antistressboll. Tillverkad av mjukt PU-skum för ett bekvämt grepp och hållbar användning.
Produktfärg: Vit
| Antal | 10 | 25 | 50 | 100 | 250 | 500 | 1000 | 2500 | 5000 | 10000 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/st | 16,80 | 16,40 | 16,00 | 15,00 | 14,40 | 13,80 | 13,20 | 12,20 | 12,00 | 11,80 |
Saknar produkten märkningsalternativ men du vill ha den märkt, vänligen kontakta oss. Logotyp eller bild som du vill märka din produkt med bifogar du i det sista steget i din förfrågan.
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |