| Förpackningsmått | 0.350 x 0.245 x 0.185 M |
| Längd | 18.5 cm |
| Bredd | 12.5 cm |
| Grossvikt | 0.239 kg |
| Nettovikt | 0.229 kg |
| Volym | 0.016 M3 |
| Material | TPE |
| EAN | 8719941056442 |
| Ursprungsland | CN |
| Ytterkartong (antal) | 40 |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Specifikation | Antal |
|---|---|
| Nuvarande | |
| 20260522 | 2440 |
| 20260623 | 3000 |
Träningsset med 3 TPE-fitnessband i RPET-polyesterpåse. Fitnessbanden har alla olika styrka för optimal träning.
Produktfärg: Svart
Saknar produkten märkningsalternativ men du vill ha den märkt, vänligen kontakta oss. Logotyp eller bild som du vill märka din produkt med bifogar du i det sista steget i din förfrågan.
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |