| Minsta antal vid order | Produkten kan beställas i färre antal men en avgift kan då tillkomma |
| Green Points | 40 |
| CO2-avtryck | 0,49 kg |
| Modell | None |
| Ursprungsland | KINA |
| Material | Tall |
| Storlek | 24 x 13 cm |
| Förpackning | 50st |
| Bruttovikt | 15kg |
| Vikt | 14,25kg |
| Förpackning | 31x37x32cm |
| GTIN / EAN | 8713159703198 |
| GPSR-Information | PF Concept International Coöperatief U.A. 2371 DX Roelofarendsveen The Netherlands PF Concept UK Neptune House Sycamore Trading Est Squires Gate La Blackpool FY4 3RL United Kingdom E-post: http://www.pfconcept.com/contact/ |
| Certifikat | FSC®BSCI |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Specifikation | Antal |
|---|---|
| Nuvarande | 0 |
Gör alla sammankomster roliga och underhållande med en gnutta spänning med Jumble tornspel i trä som välter! Detta klassiska blockstapelspel i trä är perfekt för familjekvällar, fester eller en skön dag med vännerna och utmanar spelarna att turas om att dra ut block och stapla dem på toppen utan att tornet faller. Levereras med en bomullspåse.
Produktfärg: Natur
| Antal | 10 | 250 | 500 |
|---|---|---|---|
| Pris/st | 47,00 | 46,00 | 45,00 |
Saknar produkten märkningsalternativ men du vill ha den märkt, vänligen kontakta oss. Logotyp eller bild som du vill märka din produkt med bifogar du i det sista steget i din förfrågan.
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |