| Material | 600 D Polyester |
| Vikt/st | 2700 gram |
| Vikt/kolli | 19 kg / 6 st |
| Koldioxavtryck | 8,3 kg |
| Ursprungsland | CH |
| Märkning | Transfer |
| Tryckplacering | Framsida rygg |
| Tryckstorlek | 26 x 17 cm |
| Storlek | 50 x 85 cm |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. |
Strandstolar är en uppskattad gåva som används långt efter att den delas ut - på stranden, vid sommarens matcher, på camping eller i trädgården.
För extra funktion finns en praktisk mugghållare, och leverantörskedjan är spårbar genom hela produktionen. Med företagets logotyp tryckt på framsidan av ryggstödet får du dessutom en tydlig och synlig profilprodukt som används om och om igen. Prisexempel med enfärgstryck.
Strandstolarna levereras i kartonger om 6 st.
Produktfärg: Svart
Saknar produkten märkningsalternativ men du vill ha den märkt, vänligen kontakta oss. Logotyp eller bild som du vill märka din produkt med bifogar du i det sista steget i din förfrågan.
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |