| Storlek | ø 6,5 x 21,8 cm |
| Material | Aluminium, Plast, Polypropen |
| Tryckyta | Laser: 4 x 4 cm, Screen: 19 x 12 cm |
| Vikt | 0.133 kg |
| Antal per innerlåda | 50 |
| Antal per ytterlåda | 50 |
| Ursprungsland | CHINA |
| Förpackning | Kartong |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Specifikation | Antal |
|---|---|
| Nuvarande lager | Finns i lager 2402 |
Flaska i aluminium med silikonlock, bälteshållare, volym 600 ml. Droppsäker.
Saknar produkten märkningsalternativ men du vill ha den märkt, vänligen kontakta oss. Logotyp eller bild som du vill märka din produkt med bifogar du i det sista steget i din förfrågan.
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |