| Förpackningsmått | 0.380 x 0.380 x 0.490 M |
| Bredd | 6 cm |
| Höjd | 23 cm |
| Grossvikt | 0.124 kg |
| Nettovikt | 0.105 kg |
| Volym | 0.071 M3 |
| Material | RPET |
| EAN | 8719941052895 |
| Ursprungsland | CN |
| Ytterkartong (antal) | 50 |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Specifikation | Antal |
|---|---|
| Nuvarande | 625 |
Flaska i RPET med gummierad yta och lock av rostfritt stål med inre RPET-lock och silikonring. Fri från BPA. Läckagefritt . Kapacitet: 600 ml. Ej anpassad för drycker med kolsyraLäckagefritt.
Saknar produkten märkningsalternativ men du vill ha den märkt, vänligen kontakta oss. Logotyp eller bild som du vill märka din produkt med bifogar du i det sista steget i din förfrågan.
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |