| Förpackningsmått | 0.520 x 0.320 x 0.370 M |
| Längd | 28 cm |
| Bredd | 23.5 cm |
| Höjd | 7.8 cm |
| Grossvikt | 0.94 kg |
| Nettovikt | 0.84 kg |
| Volym | 0.062 M3 |
| Material | Rostfritt Stål |
| EAN | 8719941084988 |
| Ursprungsland | CN |
| Innerkartong (antal) | 4 |
| Ytterkartong (antal) | 8 |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Specifikation | Antal |
|---|---|
| Nuvarande | 1267 |
Välkomst set gjort som presentkit i 3 delar med en dubbelväggig isolerad flaska i rostfritt stål 500 ml, A5 anteckningsbok med omslag i hård RPET och kork, 160 linjerade sidor i återvunnet papper (80 ark) och en penna i aluminium. FSC®-certified | FSC MIX CREDIT, P7.1, N3.7, FSC-C213206
Produktfärg: Svart
Saknar produkten märkningsalternativ men du vill ha den märkt, vänligen kontakta oss. Logotyp eller bild som du vill märka din produkt med bifogar du i det sista steget i din förfrågan.
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |