| Material | Stainless Steel |
| Höjd | 253mm |
| Diameter | 70mm |
| Vikt | 260g |
| Volym | 500cm³ |
| Ursprungsland | China |
| Social Compliance | Amfori BSCI |
| Product Compliance | https://toppoint.sirv.com/Declaration/LT98810.pdf |
| Farligt gods | Nej |
| Expressleverans | Nej |
| Förpackningsmått | 750mm x 390mm x 275mm |
| Mikrovågssäker | Nej |
| Läcksäkerhet | Ja |
| GPSR-Information | Bottom of lid |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Specifikation | Antal |
|---|---|
| Lagersaldo 98810-N0105 | 16338 st |
Denna högkvalitativa flaska i rostfritt stål ger isolering för kalla och varma drycker och är därför mycket användbar att ta med på språng. Flaskans finish lämpar sig för sublimeringstryck fullfärg. Den är läckagefri och flaskan levereras i en matchande lyxig presentask. Passar även för kolsyrade drycker.
Produktfärg: Vit / grå
| Antal | 10 | 25 | 50 | 100 | 250 | 500 | 1000 | 2500 | 5000 | 10000 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/st | 123,00 | 119,00 | 117,00 | 110,00 | 105,00 | 101,00 | 97,00 | 90,00 | 88,50 | 87,00 |
Saknar produkten märkningsalternativ men du vill ha den märkt, vänligen kontakta oss. Logotyp eller bild som du vill märka din produkt med bifogar du i det sista steget i din förfrågan.
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |