| Förpackningsmått | 0.395 x 0.395 x 0.305 M |
| Bredd | 6.5 cm |
| Höjd | 27 cm |
| Grossvikt | 0.38 kg |
| Nettovikt | 0.29 kg |
| Volym | 0.048 M3 |
| Material | Rostfritt Stål |
| EAN | 8719941054226 |
| Ursprungsland | CN |
| Ytterkartong (antal) | 25 |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Specifikation | Antal |
|---|---|
| Nuvarande | 10842 |
Vakuumflaska/termos i rostfritt stål med dubelvägg och korkbotten. Denna flaska håller dina drycker varma eller kalla så att du kan njuta av den hela dagen och hålla vätskebalansen. Korkbotten ger denna ett flaska ett naturligt utseende. Volym: 500 ml. Läckagefri.
Saknar produkten märkningsalternativ men du vill ha den märkt, vänligen kontakta oss. Logotyp eller bild som du vill märka din produkt med bifogar du i det sista steget i din förfrågan.
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |