| Material | Microfiber |
| Bredd | 300mm |
| Längd | 800mm |
| Vikt | 43g |
| Ursprungsland | China |
| Product Compliance | https://toppoint.sirv.com/Declaration/LT95037.pdf |
| Farligt gods | Nej |
| Expressleverans | Nej |
| Förpackningsmått | 540mm x 360mm x 360mm |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Specifikation | Antal |
|---|---|
| Lagersaldo 95037-N0995 | Finns ej i lager |
Bli av med svetten på gymmet. Denna snabbtorkande handduk (150g/m2) håller dig torr. Färgen på sömmen kan också justeras.
Produktfärg: Vit
| Antal | 250 | 500 | 1000 | 2500 | 5000 | 10000 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/st | 121,00 | 105,00 | 95,00 | 57,00 | 53,50 | 49,20 |
Saknar produkten märkningsalternativ men du vill ha den märkt, vänligen kontakta oss. Logotyp eller bild som du vill märka din produkt med bifogar du i det sista steget i din förfrågan.
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |