| Förpackningsmått | 0.450 x 0.400 x 0.260 M |
| Längd | 150 cm |
| Bredd | 75 cm |
| Höjd | 150 cm |
| Grossvikt | 0.2 kg |
| Nettovikt | 0.17 kg |
| Volym | 0.047 M3 |
| Material | RPET-Återvunnen Bomull |
| EAN | 8719941057678 |
| Ursprungsland | CN |
| Ytterkartong (antal) | 50 |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Specifikation | Antal |
|---|---|
| Nuvarande | 19633 |
Hamman- /Beachhandduk i återvunnet tyg 140 gr/m², återvunnen bomull och återvunnen polyester (45%-55%).
Saknar produkten märkningsalternativ men du vill ha den märkt, vänligen kontakta oss. Logotyp eller bild som du vill märka din produkt med bifogar du i det sista steget i din förfrågan.
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |