| Material | ABS, PP |
| Bredd | 85mm |
| Längd | 125mm |
| Höjd | 300mm |
| Vikt | 518g |
| Ursprungsland | China |
| Social Compliance | Amfori BSCI |
| Farligt gods | Ja |
| Expressleverans | Nej |
| Förpackningsmått | 405mm x 205mm x 320mm |
| USB-Port | Type-C |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Specifikation | Antal |
|---|---|
| Lagersaldo 57314-N0001 | Finns ej i lager |
| Inkommande lager 2026-05-22T00:00:00+02:00 | 2808 st |
Upplev omedelbar kylning med den bladlösa InSide Out Bladeless Soft Wind Fan Brislux. Den ger sval luft utan roterande blad och är säker för barn och husdjur. Med 4 hastigheter, touchkontroll, 6 RGB LED-färger, uppladdningsbart batteri samt kompakt och bärbar design ? perfekt för hemmet, kontoret eller resan.
| Antal | 10 | 25 | 50 | 100 | 250 | 500 | 1000 | 2500 | 5000 | 10000 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/st | 240,00 | 235,00 | 230,00 | 225,00 | 208,00 | 194,00 | 184,00 | 181,00 | 178,00 | 175,00 |
Saknar produkten märkningsalternativ men du vill ha den märkt, vänligen kontakta oss. Logotyp eller bild som du vill märka din produkt med bifogar du i det sista steget i din förfrågan.
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |