| Minsta antal vid order | Produkten kan beställas i färre antal men en avgift kan då tillkomma |
| Green Points | 59 |
| CO2-avtryck | 0,17 kg |
| Ursprungsland | STORBRITANNIEN |
| Material | Laminerat papper, Återvunnen plast, Däckmaterial |
| Storlek | 24 x 0,19 x 19 cm |
| Förpackning | 125st |
| Bruttovikt | 13kg |
| Vikt | 12,35kg |
| Förpackning | 40x22x18cm |
| GTIN / EAN | 8713159318811 |
| GPSR-Information | PF Concept International Coöperatief U.A. 2371 DX Roelofarendsveen The Netherlands PF Concept UK Neptune House Sycamore Trading Est Squires Gate La Blackpool FY4 3RL United Kingdom E-post: http://www.pfconcept.com/contact/ |
| Certifikat | FSC®SMETA |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Specifikation | Antal |
|---|---|
| Nuvarande | 10000 |
Brite-Mat musmatta med däckmaterial. Musmattan är utformad för att fungera både med vanliga datormöss med kula och optiska datormöss. Tillverkad av 99,5 % återvunnet material, inklusive 40 % återvunnet däckmaterial, plus återvunnen plast och papper. Laminerat papper, återvunnen plast och däckmaterial.
Produktfärg: Svart
| Antal | 100 | 250 | 500 | 1000 |
|---|---|---|---|---|
| Pris/st | 47,00 | 30,00 | 25,00 | 21,00 |
Saknar produkten märkningsalternativ men du vill ha den märkt, vänligen kontakta oss. Logotyp eller bild som du vill märka din produkt med bifogar du i det sista steget i din förfrågan.
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |