| Material | Polyester, Rubber |
| Bredd | 420mm |
| Längd | 594mm |
| Ursprungsland | China |
| Social Compliance | Amfori BSCI, SMETA |
| Product Compliance | https://toppoint.sirv.com/Declaration/LT97204.pdf |
| Farligt gods | Nej |
| Expressleverans | Nej |
| Förpackningsmått | 614mm x 440mm x 185mm |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Specifikation | Antal |
|---|---|
| Lagersaldo 97204-N0001 | 416 st |
| Inkommande lager 2026-08-06T00:00:00+02:00 | 748 st |
Denna A2 skrivbordsmatta har den perfekta storleken för att skydda din arbetsyta samtidigt som den ger en bekväm yta för vardagliga uppgifter. Den slitstarka gummibasen ger ett fast, halkfritt grepp och håller underlägget på plats. Fullt anpassningsbar med sublimeringstryck.
Produktfärg: Vit
| Antal | 10 | 25 | 50 | 100 | 250 | 500 | 1000 | 2500 | 5000 | 10000 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/st | 127,00 | 121,00 | 118,00 | 109,00 | 102,00 | 95,50 | 88,00 | 85,00 | 83,00 | 82,00 |
Saknar produkten märkningsalternativ men du vill ha den märkt, vänligen kontakta oss. Logotyp eller bild som du vill märka din produkt med bifogar du i det sista steget i din förfrågan.
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |