| Material | PU 210D |
| Bredd | 420mm |
| Längd | 280mm |
| Höjd | 125mm |
| Vikt | 500g |
| Volym | 12000cm³ |
| Ursprungsland | China |
| Social Compliance | Amfori BSCI |
| Product Compliance | https://toppoint.sirv.com/Declaration/LT95342.pdf |
| Farligt gods | Nej |
| Expressleverans | Nej |
| Förpackningsmått | 480mm x 400mm x 440mm |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Specifikation | Antal |
|---|---|
| Lagersaldo 95342-N0002 | Finns ej i lager |
| Inkommande lager 2026-06-15T00:00:00+02:00 | 2000 st |
Mångsidig laptopryggsäck tillverkad av PU-material med 210D-foder, passar de flesta 15,6-tums bärbara datorer. Kan bäras som ryggsäck med dubbla axelremmar som kan fällas undan, eller över en axel med den medföljande enkla remmen. Har en stor framficka med dragkedja och ett organiserat innerutrymme med vadderat laptopfack och två små fickor.
| Antal | 10 | 25 | 50 | 100 | 250 | 500 | 1000 | 2500 | 5000 | 10000 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/st | 207,00 | 203,00 | 199,00 | 195,00 | 180,00 | 167,00 | 159,00 | 156,00 | 154,00 | 152,00 |
Saknar produkten märkningsalternativ men du vill ha den märkt, vänligen kontakta oss. Logotyp eller bild som du vill märka din produkt med bifogar du i det sista steget i din förfrågan.
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |