| Förpackningsmått | 0.460 x 0.370 x 0.250 M |
| Längd | 40 cm |
| Bredd | 40 cm |
| Höjd | 10 cm |
| Grossvikt | 0.448 kg |
| Nettovikt | 0.4 kg |
| Volym | 0.043 M3 |
| Material | PET |
| EAN | 8719941021525 |
| Ursprungsland | CN |
| Ytterkartong (antal) | 25 |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Specifikation | Antal |
|---|---|
| Nuvarande |
Dokument bag i 600D polyester med dragkedja huvudfack och flera fickor med en justerbar och avtagbar axelrem.
Saknar produkten märkningsalternativ men du vill ha den märkt, vänligen kontakta oss. Logotyp eller bild som du vill märka din produkt med bifogar du i det sista steget i din förfrågan.
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |