| Förpackningsmått | 0.420 x 0.320 x 0.200 M |
| Längd | 37 cm |
| Bredd | 37 cm |
| Höjd | 3.5 cm |
| Grossvikt | 0.075 kg |
| Nettovikt | 0.06 kg |
| Volym | 0.027 M3 |
| Material | PET-PVC |
| EAN | 8719941021716 |
| Ursprungsland | CN |
| Ytterkartong (antal) | 100 |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Specifikation | Antal |
|---|---|
| Nuvarande | 11413 |
| 20260519 | 15000 |
Dokumentväska i 600D polyester, konferensväskan har ett huvudfack .
Produktfärg: Svart
Saknar produkten märkningsalternativ men du vill ha den märkt, vänligen kontakta oss. Logotyp eller bild som du vill märka din produkt med bifogar du i det sista steget i din förfrågan.
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |