| Material | PP, PE |
| Höjd | 25 cm |
| Bredd | 29 cm |
| Längd | 33 cm |
| Storlek | 29 cmx25 cmx33 cm |
| ProduktVikt (Netto/i kartong) | 1350/6.7 |
| Paketerad i polybag | Nej |
| Paketerad i kartong | Ja |
| Kartongstorlek | 36 cmx58 cmx52 cm |
| Leveranstid | Utan logo: Omgående | Med logo: Ca 1 arbetsveckor (efter godkänt korrektur) |
| Ursprungsland | Kina |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Specifikation | Antal |
|---|---|
| Lagersaldo GI143924801 | 1817 st |
Kylbox med en kapacitet på 13 liter, tillverkad med isolering både på insidan och utsidan samt med lock. Tillverkad av slitstarka, lätta material (PU/PE) som tål fukt, kemikalier och dagligt slitage för långvarig prestanda. Håller innehållet kallt i 8 till 12 timmar och varmt i 4 till 5 timmar. Utformad för att rymma en 1,5-liters läskflaska på tvären. Utrustad med ett robust handtag för enkel transport.
Saknar produkten märkningsalternativ men du vill ha den märkt, vänligen kontakta oss. Logotyp eller bild som du vill märka din produkt med bifogar du i det sista steget i din förfrågan.
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |