| Material | PVC |
| Bredd | 86mm |
| Längd | 1mm |
| Höjd | 54mm |
| Vikt | 6g |
| Ursprungsland | China |
| Product Compliance | https://toppoint.sirv.com/Declaration/LT93204.pdf |
| Farligt gods | Nej |
| Expressleverans | Nej |
| Förpackningsmått | 290mm x 250mm x 290mm |
| GPSR-Information | On inlay card |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Specifikation | Antal |
|---|---|
| Lagersaldo 93204-N0201 | Finns ej i lager |
RFID anti-scimmingkort i kreditkortsstorlek. Lägg kortet i plånboken för att inte bli scimmad. Kortet är utrustat med en folie som stör frekvenser. På det här sättet stör de kommunikationen mellan dina kreditkort som har RFID-funktionen och de som försöker få kortets uppgifter via scimming.
| Antal | 10 | 25 | 50 | 100 | 250 | 500 | 1000 | 2500 | 5000 | 10000 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/st | 25,00 | 24,60 | 24,20 | 22,60 | 21,60 | 20,80 | 20,00 | 18,40 | 18,20 | 18,00 |
Saknar produkten märkningsalternativ men du vill ha den märkt, vänligen kontakta oss. Logotyp eller bild som du vill märka din produkt med bifogar du i det sista steget i din förfrågan.
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |