| Material | 100% polyester med PU stöd och PU beläggning |
| Storlek | 46x25x25 cm |
| Tvättråd | Tvätta för hand |
| Bruttovikt | 0.612 kg |
| Nettovikt | 0.5508 kg |
| Netto förpackningsvikt | 8.892 kg |
| Bruttovolym | 0.00372 m³ |
| Nettovolym | 0.0033 m³ |
| Förpackningsvolym | 0.05832 m³ |
| Bruttovikt förpackning | 9.88 kg |
| Förpackning | 15 PCS |
| Ursprungsland | CN |
| Förpackning | 1 |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Specifikation | Antal |
|---|---|
| Lagersaldo | 1058 st |
| Lagersaldo inkommande 20260615 | 1005 st |
En perfekt mindre väska för en weekend. Huvudfacket är tillgängligt med en u-formad dragkedja för enkel och snabb packning. Inuti väskan finns en hängade ficka med dragkedja samt en nyckelkrok. En robust avtagbar axelrem med axelkudde med visitkortsficka. Bärhandtagen kan sättas samman upptill med en vadderad kardborreförslutning. Väskan har ytterfickor på vardera sidor, den ena är ett sko/handduksfack och den andra är en meshficka. Fram- och baksidan av väskan är även de utrustade med varsin ficka med dragkedja. Mått och volym: 46x25x25 cm - 29 L.
Produktfärg: Svart
| Antal | 1 | 50 | 100 |
|---|---|---|---|
| Pris/st | 376,00 | 366,00 | 356,00 |
Saknar produkten märkningsalternativ men du vill ha den märkt, vänligen kontakta oss. Logotyp eller bild som du vill märka din produkt med bifogar du i det sista steget i din förfrågan.
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |