| Förpackningsmått | 0.460 x 0.340 x 0.430 M |
| Längd | 26 cm |
| Bredd | 13 cm |
| Höjd | 43 cm |
| Grossvikt | 0.467 kg |
| Nettovikt | 0.384 kg |
| Volym | 0.067 M3 |
| Material | PET-PVC |
| EAN | 8719941033979 |
| Ursprungsland | CN |
| Ytterkartong (antal) | 15 |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Specifikation | Antal |
|---|---|
| Nuvarande |
Ryggsäck i 600D duotons polyester med en vertikal frontficka med blixtlås. Datorfack som passar datorer upp till 13'' dator.
Saknar produkten märkningsalternativ men du vill ha den märkt, vänligen kontakta oss. Logotyp eller bild som du vill märka din produkt med bifogar du i det sista steget i din förfrågan.
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |