| Storlek | 30 x 30 x 50 cm |
| Vikt | 914g |
| Tryckyta | 90 x 90 mm |
| Material | Polyester,PU |
| Ursprungsland | CHN |
| Product Compliance | Överensstämmelse med direktiv 2002/61/EC om användning av azofärgämnen, Överensstämmelse med kadmiumdirektivet 91/338/EC, Överensstämmelse med USA:s regler om blyhalter, Överensstämmelse med PAH-halter i REACH och ZEK 01-4-08, Överensstämmelse med direktiv om ftalatinnehåll, Fritt från klorparaffiner med medellång eller kort kolkedja, Begränsad i Stockholmskonventionen, EU/UK PoP-förordning, REACH-förordning (EG) nr 1907/2006, totalt fluor mindre än 50 ppm |
| Spårbarhet | RCS Blended |
| Social Compliance | SMETA |
| GPSR-Information | https://www.xdconnects.com/en-gb/contact-us, https://vinga.com/eu/Contact product@xdconnects.com, info@vinga.com |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Specifikation | Antal |
|---|---|
| Nuvarande | |
| Nästa Leverans : 2026-04-23 | 1445 |
Vår populära weekendbag har fått en uppföljare och den nya modellen kombinerar stil med funktionalitet och erbjuder flera bärmöjligheter: bär den som en ryggsäck när du är på språng eller använd de bekväma hantagen för klassiskt grepp. Perfekt för både resor, träning eller till vardags. Den vida öppningen erbjuder en bra översikt och snabb åtkomst till dina saker. Väskan har gott om (flertal) fickor för dina värdesaker. Certifierad enligt RCS (Recycled Claim Standard), RCS-certifieringen garanterar att hela leveranskedjan av återvunna material är certifierad. Det totala återvunna innehållet baseras på produktens totala vikt. Denna produkt innehåller 23% RCS-certifierad återvunnen polyester.
• Mjukt PU-material
• Dragkedjor av hög kvalitet
• 2-i-1 bärsystem
• Justerbara band
• Lätt att lägga i och plocka ur dina värdesaker
| Antal | 1 | 25 | 50 | 100 | 250 | 500 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/st | 553,00 | 538,00 | 523,00 | 509,00 | 499,00 | 489,00 |
Saknar produkten märkningsalternativ men du vill ha den märkt, vänligen kontakta oss. Logotyp eller bild som du vill märka din produkt med bifogar du i det sista steget i din förfrågan.
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |