| Material | PS |
| Bredd | 40mm |
| Längd | 70mm |
| Höjd | 5mm |
| Vikt | 3g |
| Ursprungsland | China |
| Social Compliance | Amfori BSCI |
| Product Compliance | https://toppoint.sirv.com/Declaration/LT90923.pdf |
| Farligt gods | Nej |
| Expressleverans | Nej |
| Förpackningsmått | 350mm x 240mm x 180mm |
| GPSR-Information | On the backside |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Specifikation | Antal |
|---|---|
| Lagersaldo 90923-N0004 | 6463 st |
Hållare för parkeringsbiljett i bilens framruta.
Produktfärg: Vit
| Antal | 10 | 50 | 100 | 250 | 500 |
|---|---|---|---|---|---|
| Pris/st | 4,60 | 4,40 | 4,20 | 4,00 | 3,40 |
Saknar produkten märkningsalternativ men du vill ha den märkt, vänligen kontakta oss. Logotyp eller bild som du vill märka din produkt med bifogar du i det sista steget i din förfrågan.
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |