| Material | ABS, Silikon |
| Höjd | 1,1 cm |
| Bredd | 3,1 cm |
| Längd | 12,1 cm |
| Storlek | 3,1 cmx1,1 cmx12,1 cm |
| ProduktVikt (Netto/i kartong) | 13/7 |
| Paketerad i polybag | Ja |
| Paketerad i kartong | Nej |
| Antal i kartong (inner/ytter) | 50/400 |
| Kartongstorlek | 28 cmx35 cmx26,5 cm |
| Leveranstid | Utan logo: Omgående | Med logo: Ca 1 arbetsveckor (efter godkänt korrektur) |
| Ursprungsland | Kina |
| Certifikat | Battery 2006/66/EC, EN 62471:2008 (LVD), PAHs, RoHS, EMC, D.o.C EMC/CE, MSDS |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Specifikation | Antal |
|---|---|
| Lagersaldo GI727305 | 13644 st |
Cykellampa i plast med tre LED-lampor fram och 1 LED-lampa på ovansidan. Med silikonband för enkel montering på cykeln. Batterier ingår.
Saknar produkten märkningsalternativ men du vill ha den märkt, vänligen kontakta oss. Logotyp eller bild som du vill märka din produkt med bifogar du i det sista steget i din förfrågan.
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |