| Förpackningsmått | 0.500 x 0.310 x 0.440 M |
| Längd | 23 cm |
| Bredd | 26 cm |
| Höjd | 7 cm |
| Grossvikt | 0.011 kg |
| Nettovikt | 0.007 kg |
| Volym | 0.068 M3 |
| Material | PA |
| EAN | 8719941020023 |
| Ursprungsland | CN |
| Innerkartong (antal) | 250 |
| Ytterkartong (antal) | 500 |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Specifikation | Antal |
|---|---|
| Nuvarande | 5968 |
Sadelskydd för cykel tillverkad i mjuk polyester med elastiskt gummiband. Produkten är ämnad för marknadsföring och är ej vattentät.
Saknar produkten märkningsalternativ men du vill ha den märkt, vänligen kontakta oss. Logotyp eller bild som du vill märka din produkt med bifogar du i det sista steget i din förfrågan.
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |